Robot szlifujący UNI-GRIND model T/C

Robot szlifujący UNI-GRIND to zaawansowane automatyczne urządzenie szlifujące, które wykorzystuje się do precyzyjnego szlifowania powierzchni trumien. Roboty szlifujące są w stanie osiągać wysoką precyzję i powtarzalność w wykonywanych zadaniach. Roboty szlifujące UNISON są zdolne do wykonywania różnorodnych ruchów i operacji, a ich programowanie pozwala dostosować je do różnych rodzajów prac. Pomagają one w zautomatyzowaniu procesów produkcyjnych, co prowadzi do zwiększenia wydajności, redukcji błędów ludzkich i poprawy jakości produktów.

Czym wyróżnia się robot szlifujący UNI-GRIND model T/C?

Wyposażenie zakładu produkcyjnego w automatyczną szlifierkę pozwala na oszczędność czasu potrzebnego na wykończenie trumien.

Rozwiązania linii lakierniczej

Robota szlifującego można połączyć z innymi urządzeniami UNSON  takimi jak roboty lakiernicze i suszarnie, tworząc w pełni zautomatyzowaną linię lakierniczą.

szczotki w szlifierce do trumien

Szczotki szlifujące

Zastosowanie automatycznych szczotek szlifujących usprawnia operację szlifowania przyspieszając tym samym cały proces produkcyjny.

YouTube

Inne urządzenia dostępne w ofercie:

mała stacja oczyszczania detali

mini UNI-CLEAN

Zadaniem stacji czyszczącej mini UNI-CLEAN jest usunięcie najdrobniejszych zanieczyszczeń z powierzchni elementów, by przygotować je do nałożenia lakieru. Stacja czyszcząca umieszczana jest na transporterze załadowczym przed robotem lub automatem lakierniczym.

stacja oczyszczania detali UNI CLEAN PLUS

UNI-CLEAN PLUS

Moduł oczyszczania detali UNI-CLEAN PLUS odpowiada za przygotowanie powierzchni detali do lakierowania, co skutkuje jeszcze wyższą jakością wykończenia. Moduł wyposażony jest w odmuch i szczotkę czyszczącą powierzchnie z zabrudzeń.

transporter taśma gładka

Transportery taśmowe

Transportery taśmowe pełnią funkcję transporterów załadowczych, pośrednich, wyładowczych, taktujących. Są dostępne w różnych wersjach długości i można je bez problemu skonfigurować z robotem lakierniczym lub suszarnią.

transporter rolkowy

Transportery rolkowe

Transporter rolkowy to jeden z opcji transporterów liniowych, służących do przesuwu elementów między kolejnymi urządzeniami lub stanowiskami.

transporter łańcuchowy wewnątrz urządzenia

Transportery łańcuchowe

Transportery łańcuchowe są dostosowane do przemieszczania i transportu trumien oraz elementów pośrednich w postaci tacek, na których przymocowane są detale przeznaczone do procesu lakierowania.

stanowisko obróbki ręcznej

Stanowiska obróbki ręcznej

Asortyment UNISON oferuje stanowiska do ręcznej obróbki trumien. Nasz zespół ekspertów po konsultacji z klientem dobiera odpowiednie parametry stanowisk.

sprzęt lakierniczy do zainstalowania w robocie

Sprzęt lakierniczy

W UNISON dostarczamy różnego rodzaju sprzęt lakierniczy. W naszym asortymencie znajdują się różne produkty od automatycznych pistoletów lakierniczych po wyposażenie kuchni farb.

Zadaj pytanie o maszynę