Roboty lakiernicze do lakierowania frontów meblowych

W portfolio firmy UNISON znajduje się wiele rozwiązań umożliwiających lakierowanie frontów meblowych. Posiadamy urządzenia lakiernicze idealne dla branży meblarskiej do lakierowania frontów meblowych.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu opracowaliśmy rozwiązania lakiernicze, które przyczynią się do zwiększenia efektywności przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów w Twoim zakładzie produkcyjnym!
Nasza zaawansowana technologia automatycznego lakierowania frontów meblowych gwarantuje nie tylko perfekcyjne wykończenie, ale również skraca czas produkcji oraz minimalizuje zużycie materiałów. 

Ważne informacje

W naszej ofercie znajdują się trzy roboty lakiernicze do lakierowania frontów meblowych. Roboty lakiernicze dostępne są w trzech wariantach: przelotowy z funkcją odzysku lakieru, przelotowy wyposażony w papier, dla łatwego utrzymania czystości taśmy transportera oraz robot lakierniczy wyposażony w stół z obrotnicą pokrytą papierem.

Korzyści z rozwiązań

Nasze urządzenia lakiernicze zapewniają powtarzalność procesu, jeszcze lepszą jakość polakierowanych elementów, oszczędność materiałów lakierniczych (m.in. lakierów i bejc). Dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu  roboty lakiernicze firmy UNISON są również bardzo proste w obsłudze.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone dla branży frontów meblowych. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania lakiernicze do frontów meblowych

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru

UNI-CLEVER model L/R

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy w systemie przelotowym oraz wyposażony jest system raklowy, dzięki czemu możliwy jest odzysk naddatku lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.

robot lakierniczy z papierem poprzecznie

UNI-CLEVER model L/P

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej a transporter główny pokryty jest papierem z funkcją  podciśnieniowego przytrzymania, dzięki czemu zachowana jest maksymalna czystość lewej strony malowanych detali.

robot lakierniczy z obrotnicą bokiem

UNI-CLEVER model O/P

Robot lakierniczy wyposażony jest w stoły z obrotnicą, co skraca czas załadunku i wyładunku detali. Stoły robocze pokryte są papierem, dzięki czemu możliwe jest zachowanie maksymalnej czystości dolnej strony malowanych detali.

linia lakiernicza do frontów meblowych

Linia lakiernicza do frontów meblowych

Linia lakiernicza może składać się z robota lakierniczego, automatu lakierniczego, suszarni lakierniczej, transporterów oraz dodatkowych elementów wyposażenia.

Zadaj pytanie o maszynę