Linia lakiernicza do tworzyw sztucznych

Linia lakiernicza  do tworzyw sztucznych reprezentuje połączenie i precyzyjną konfigurację różnych urządzeń UNISON. Instalacja robota lakierniczego lub automatu oscylacyjnego oraz ich integracja z suszarnią lakierniczą zapewniają skrócenie czasu i pełną powtarzalność procesu lakierowania tworzyw sztucznych. Nasze unikalne rozwiązania w dziedzinie lakierowania tworzyw sztucznych doskonale sprawdzają się w Twoim zakładzie.

Poszukujesz idealnego rozwiązania dla swojego zakładu?  Skontaktuj się z nami już dziś!

Ważne informacje

Nasze maszyny lakiernicze są ze sobą  pełni konfigurowalne. Skontaktuj się z nami a nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego zakładu!

Korzyści z rozwiązań

Zainstalowanie linii lakierniczej do tworzyw sztucznych w zakładzie produkcyjnym zapewnia pełną automatyzację procesu lakierniczego. Wpływa to w pozytywny sposób na jakość lakierowania i oszczędność materiałów lakierniczych.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama  urządzeń do lakierowania tworzyw sztucznych, w której każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego wymagań.

Możliwe konfiguracje linii lakierniczej

linia lakiernicza UNI ONE LR i suszarnia UNI LEVEL

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/R + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym wyposażony w raklowy system odzysku papieru oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

linia lakiernicza do tworzyw sztucznych

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/H + Suszarnia UNI-LIFT H

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego z możliwością zamontowania na powierzchni jego transportera tacek, celem unieruchomienia lakierowanych elementów oraz suszarnie.

linia lakiernicza UNI ONE LR i suszarnia UNI VERTIC

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/R + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym wyposażony w raklowy system odzysku papieru oraz suszarnie, która może zostać wyposażona aż w 34 półki.

linia lakiernicza UNI ONE LP i suszarnia UNI LEVEL

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/P + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

linia lakiernicza UNI ONE Lp i suszarnia UNI VERTIC

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/P + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie, która może zostać wyposażona aż w 34 półki.

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą