Roboty lakiernicze do trumien

Roboty lakiernicze idealne dla branży funeralnej do lakierowania trumien.

Roboty lakiernicze firmy UNISON doskonale sprawdzą się przy lakierowaniu trumien. W swoim portfolio posiadamy zaawansowane rozwiązania, które pomogą zoptymalizować proces lakierowania w Twoim zakładzie produkcyjnym. W  naszej ofercie znajdują się trzy roboty lakierniczy  do trumien: w wersji  z obrotnicą, przystosowany do pracy przelotowej z ze strefą załadunku umiejscowioną poprzecznie oraz robot lakierniczy z funkcją pracy przelotowej ze strefą załadunku wzdłuż strefy lakierowania.

Ważne informacje

Dzięki  zastosowaniu  innowacyjnych rozwiązań w robotach lakierniczych możliwe jest  lakierowanie wieka trumny oraz dołu trumny przy jednym załadunku celem uzyskania tego samego koloru na całym komplecie.


Korzyści z rozwiązań

Korzystanie z robotów lakierniczych do trumien skraca czas procesu lakierowania, pozwala na oszczędność materiałów lakierniczych oraz czyni proces w pełni powtarzalnym.


Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone do lakierowania trumien. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania lakiernicze do trumien

robot lakierniczy do trumien wyposażony w obrotnicę

UNI-CLEVER model O/C

Robot lakierniczy wyposażony jest w stół z obrotnicą, dzięki czemu możliwy jest wyładunek polakierowanej już trumny i załadunek niepolakierowanej, przy jednoczesnym lakierowaniu trumny znajdującej się w strefie lakierowania.

robot lakierniczy z do trumien bokiem

UNI-CLEVER model L/C

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej z wzdłużnym kierunkiem załadunku trumien. Wyposażony jest w transportery łańcuchowe oraz podnośnik nożycowy, dzięki czemu możliwe jest lakierowanie trumien na ich pełnej wysokości. Urządzenie lakiernicze posiada również system pozycjonowania trumien.

robot lakierniczy do trumien wzdłużny załadunek bokiem

UNI-CLEVER model T/C

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej z poprzecznym kierunkiem załadunku trumien. Wyposażony jest  w łańcuchowe transportery przystosowane do transportu trumien. Dzięki zastosowaniu podnośnika hydraulicznego możliwe jest lakierowanie trumien na całej ich wysokości.

linia lakiernicza do trumien

Linia lakiernicza do trumien

Linia lakiernicza do trumien składa się z przelotowego robota lakierniczego, suszarni lakierniczej, transporterów oraz dodatkowych elementów (np. szlifierki).

Zadaj pytanie o maszynę