Urządzenia lakiernicze do drzwi

Nasze roboty i automaty lakiernicze to doskonałe rozwiązanie na lakierowanie drzwi. Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązania lakiernicze, które pozwolą usprawnić proces lakierowania w Twoim zakładzie produkcyjnym! Dlatego nasza zaawansowana technologia automatycznego lakierowania drzwi gwarantuje doskonałe wykończenie a nasze intuicyjne oprogramowanie czyni nasze urządzenia  niezwykle łatwymi w obsłudze.

Wspieramy Twój biznes

W naszej ofercie znajdują się trzy roboty lakiernicze do lakierowania drzwi, z głowicą lakierniczą przystosowaną do montażu do pięciu pistoletów lakierniczych oraz dwa automaty oscylacyjne, na których głowicy można zamontować do czterech pistoletów lakierniczych.

Wartości dodane dla Twojego zakładu

Rozwiązania lakiernicze firmy UNISON przyczyniają się do jeszcze lepszej jakości lakierowania oraz oszczędności czasu i materiałów lakierniczych. 


Rozwiązania UNISON​ to nie tylko roboty i automaty

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone do lakierowania drzwi. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania do automatycznego lakierowania drzwi

robot lakierniczy do drzwi bokiem

UNI-CLEVER model O/D

Robot lakierniczy wyposażony w obrotnicę, co skraca proces załadunku i wyładunku detali. Urządzenie lakiernicze wyposażone jest również w przewrotnicę, która umożliwia lakierowanie skrzydła drzwiowego z dwóch stron, podczas jednego załadunku do strefy lakierowania.

robot lakierniczy z papierem poprzecznie

UNI-CLEVER model L/P

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej a transporter główny pokryty jest papierem z funkcją  podciśnieniowego przytrzymania, dzięki czemu zachowana jest maksymalna czystość lewej strony malowanych detali.

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru

UNI-CLEVER model L/R

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy w systemie przelotowym oraz wyposażony jest system raklowy, dzięki czemu możliwy jest odzysk naddatku lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.

urządzenia lakiernicze bok

UNI-ONE model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

automat lakierniczy UNI ONE model LR poprzecznie

UNI-ONE model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

Zadaj pytanie o maszynę