Urządzenia lakiernicze do płyt i blatów

Automaty lakiernicze idealne do lakierowania płyt i blatów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania lakiernicze, które pozwolą zwiększyć efektywność i jednocześnie obniżyć koszty w Twoim zakładzie produkcyjnym! Nasze urządzenia lakiernicze wyposażone są w zaawansowaną technologię automatycznego lakierowania płyt i blatów zapewnia nie tylko doskonałe wykończenie, ale także skraca czas produkcji i minimalizuje zużycie materiałów.

Ważne informacje

W naszym portfolio posiadamy maszyny lakiernicze, które idealnie sprawdzą się podczas lakierowania płyt i blatów. Mamy do zaoferowania roboty lakiernicze oraz automaty oscylacyjne.Korzyści z rozwiązań

Zainstalowanie rozwiązań lakierniczych firmy UNISON skutkuje poprawą efektywności, lepszą jakością lakierowania oraz oszczędnością materiałów lakierniczych.

 

 

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone do lakierowania płyt i blatów. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania lakiernicze do płyt i blatów

robot lakierniczy z papierem poprzecznie

UNI-CLEVER model L/P

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej a transporter główny pokryty jest papierem z funkcją  podciśnieniowego przytrzymania, dzięki czemu zachowana jest maksymalna czystość lewej strony malowanych detali.

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru

UNI-CLEVER model L/R

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy w systemie przelotowym oraz wyposażony jest system raklowy, dzięki czemu możliwy jest odzysk naddatku lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.

urządzenia lakiernicze bok

UNI-ONE model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

automat lakierniczy UNI ONE model LR poprzecznie

UNI-ONE model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

Zadaj pytanie o maszynę