Suszarnia UNI-LIFT H

Suszarnia UNI-LIFT H to innowacyjne rozwiązanie, które zostało wyposażone w  transporter łańcuchowy. Suszarnia ta została zaprojektowana z myślą o umieszczeniu wewnątrz dwóch rzędów tacek, co pozwala na zwiększenie efektywności procesu suszenia.

Jej pole robocze o wymiarach 1100 mm x 1100 mm zapewnia wystarczającą przestrzeń do suszenia różnorodnych materiałów. Dzięki zastosowaniu transportera głównego łańcuchowego, suszarnia UNI-LIFT H gwarantuje płynne i precyzyjne przemieszczanie tacek wewnątrz urządzenia, co przekłada się na wydajność procesu suszenia.

Czym wyróżnia się UNI-LIFT H?

Suszarnia UNI-LIFT H została wyposażona w transporter łańcuchowy, dzięki czemu w pełni konfiguruje się z robotem lakierniczym UNI-CLEVER L/ H.

Wnętrze suszarni

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. 

drzwi suszarni

Drzwi serwisowe

Dla celów serwisowych i przeglądów technicznych, suszarnia została wyposażona w drzwi serwisowo-rewizyjne, które umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza urządzenia. Cała obudowa suszarni została wykonana z płyty warstwowej, co zapewnia solidną ochronę oraz izolację termiczną.

Inne suszarnie dostępne w ofercie:

drzwi serwisowe suszarni półkowej

Suszarnia UNI-LEVEL 6

Suszarnia wyposażona jest w 6 półek i jest niezwykle prosta w obsłudze. Jej budowa przystosowana jest do suszenia m.in. frontów meblowych, drzwi, elementów meblowych oraz elementów z tworzyw sztucznych.

suszarnia UNI VERTIC bok

Suszarnia UNI-VERTIC

Urządzenie umożliwiające zamontowanie aż 34 półek, z których każda ma 5,8 metra długości. Półki te mają szerokość roboczą 135 cm oraz mogą pomieścić elementy o wysokości do 120 mm.

suszarnia do trumien

Suszarnia UNI-LIFT C

Suszarnia UN-LIFT C przystosowana jest do suszenia trumien. 

Zadaj pytanie o maszynę