Urządzenia lakiernicze do elementów meblowych

Automaty lakiernicze idealne dla branży meblarskiej do lakierowania elementów meblowych.

Firma UNISON oferuje zaawansowane rozwiązania lakiernicze dla różnych branż. Nasze urządzenia lakiernicze są idealne dla producentów elementów meblowych, a poprzez powtarzalność procesu skracają czas produkcji i minimalizują zużycie materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy najlepsze lakierowanie elementów meblowych. Nasze maszyny lakiernicze pomogą zwiększyć efektywność i obniżyć koszty w Twoim zakładzie produkcyjnym! Odkryj innowacyjne podejście do lakierowania już teraz.

Ważne informacje

W naszej ofercie znajdują się roboty lakiernicze do frontów meblowych, których głowica lakiernicza porusza się w pięciu osiach oraz automaty oscylacyjne, których głowica lakiernicza porusza się w dwóch osiach.
Wartości dodane dla Twojego zakładu

Wykorzystanie maszyn lakierniczych firmy UNISON w procesie produkcyjnym przyczynia się m.in. do wysokiej jakości lakierowania, pomaga również zoptymalizować koszty pracy. Nasze autorskie oprogramowanie czyni nasze urządzenia lakiernicze prostymi w obsłudze (szkolenie trwa tylko 2 dni robocze). 

 

Rozwiązania UNISON​ to nie tylko roboty i automaty

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone do lakierowania elementów meblowych. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania lakiernicze do elementów meblowych

robot lakierniczy z papierem poprzecznie

UNI-CLEVER model L/P

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej a transporter główny pokryty jest papierem z funkcją  podciśnieniowego przytrzymania, dzięki czemu zachowana jest maksymalna czystość lewej strony malowanych detali.

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru

UNI-CLEVER model L/R

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy w systemie przelotowym oraz wyposażony jest system raklowy, dzięki czemu możliwy jest odzysk naddatku lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.

UNI SLIM model LP tył

UNI-SLIM model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 800 mm.

automat lakierniczy UNI SLIM model LR tył

UNI-SLIM model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 800 mm.

urządzenia lakiernicze bok

UNI-ONE model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

automat lakierniczy UNI ONE model LR poprzecznie

UNI-ONE model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

linia lakiernicza do elementów meblowych

Linia lakiernicza do elementów meblowych

Do powstania linii lakierniczej do elementów meblowych doskonale nadają się roboty lub automaty lakiernicze w wersji z odzyskiem lakieru lub z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnia.

Zadaj pytanie o maszynę