Linia lakiernicza do frontów meblowych

Urządzenia lakiernicze UNISON są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu mogą być konfigurowane w różny sposób. Linia lakiernicza do frontów meblowych może składać się z robotów lakierniczych takich jak:

  • UNI-CLEVER L/P 
  • UNI-CLEVER L/R 

W skład linii lakierniczej wchodzi również suszarnia lakiernicza, w przypadku frontów meblowy najlepszym wyborem może być:

  • suszarnia wielopółkowa UNI-LEVEL
  • suszarnia UNI-VERTIC

Ważne informacje

Nasze urządzenia lakiernicze można konfigurować na różne sposoby. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego zakładu!

Korzyści z rozwiązań

Zainstalowanie linii lakierniczej czyni proces lakierniczy w pełni zautomatyzowanym oraz powtarzalnym. Wpływa to pozytywnie nie tylko na szybkość pracy, ale również na oszczędności i jakość lakierowania.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama  urządzeń do lakierowania frontów, w której każdy znajdzie urządzenie dopasowane do jego wymagań.

Linia lakiernicza do frontów meblowych - możliwe konfiguracje

robot lakierniczy z pokryciem papierowym i suszarnia

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/P + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru i suszarnia

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/R + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego wyposażonego w raklowy system odzysku lakieru oraz suszarnie, która wykorzystując wysokość hali może pomieścić nawet 34 półki.

linia lakiernicza do frontów meblowych menu

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/P + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego, którego transporter główny w strefie lakierowania pokryty jest papierem oraz suszarnie, która wykorzystując wysokość hali może pomieścić nawet 34 półki.

robot lakierniczy z suszrnią

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/R + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego wyposażonego w raklowy system odzysku lakieru oraz suszarnie sześciopółkową

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą