Linia lakiernicza do trumien

W skład linii lakierniczej do trumien  wchodzi robot lakierniczy do trumien, transportery pośrednie oraz suszarnia. Każde proponowane przez nas rozwiązanie jest konfigurowane zgodnie z potrzebami klienta, aby zapewnić jak najlepszą efektywność całego procesu produkcyjnego.  Linia lakiernicza do trumien może składać się z robota lakierniczego UNI-CLEVER T/C lub UNI-CLEVER L/C  oraz i suszarni UNI-LIFT C.

Skontaktuj się z nami, by poznać nasze rozwiązania lakiernicze!

Ważne informacje

Nasze urządzenia lakiernicze można łączyć na różne sposoby. Skontaktuj się z nami a nasi eksperci pomogą Ci dobrać rozwiązanie idealne do twojego zakładu produkcyjnego!

Korzyści z rozwiązań

Zainstalowanie linii lakierniczej przyczynia się do pełnej automatyzacji procesu lakierniczego. Zapewnia to m.in. oszczędność czasu i materiałów lakierniczych.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie znajduje się kilka robotów do lakierowania trumien. Dostępne są roboty przelotowe z poprzecznym lub wzdłużnym kierunkiem załadunku trumien oraz  z funkcją obrotnicy.

Możliwe konfiguracje linii lakierniczej

linia lakiernicza do trumien większa

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER T/C + Suszarnia UNI-LIFT C

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego do trumien z poprzecznym kierunkiem załadunku trumien oraz suszarnie lakierniczą.

linia lakiernicza do trumien

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/C + Suszarnia UNI-LIFT C

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego do trumien ze wzdłużnym  kierunkiem załadunku trumien oraz suszarnie lakierniczą.

YouTube

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą