Linia lakiernicza do elementów meblowych

Linia lakiernicza do elementów meblowych to nic innego jak połączenie i odpowiednia konfiguracja poszczególnych urządzeń UNISON. Zainstalowanie robota lakierniczego lub automatu oscylacyjnego i połączenie go z suszarnią gwarantuje skrócenie  oraz pełną powtarzalność procesu lakierniczego. Nasze innowacyjne rozwiązania lakiernicze idealnie sprawdzą się w lakierowaniu elementów meblowych.

Szukasz rozwiązania dla swojego zakładu? Skontaktuj się z nami już dziś!

Ważne informacje

Nasze maszyny lakiernicze można konfigurować na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego zakładu!

Korzyści z rozwiązań

Zainstalowanie linii lakierniczej w zakładzie produkcyjnym pozwala  na pełną automatyzację procesu lakierniczego. Wpływa to w korzystnie na jakość i efektywność lakierowania.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama  urządzeń do lakierowania frontów, w której każdy znajdzie urządzenie dopasowane do jego wymagań.

Możliwe konfiguracje linii lakierniczej

linia lakiernicza UNI ONE LR i suszarnia UNI VERTIC

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/R + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym wyposażony w raklowy system odzysku papieru oraz suszarnie, która może zostać wyposażona aż w 34 półki.

robot lakierniczy z pokryciem papierowym i suszarnia

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/P + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

linia lakiernicza do tworzyw sztucznych

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/H + Suszarnia UNI-LIFT H

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego z możliwością zamontowania na powierzchni jego transportera tacek, celem unieruchomienia lakierowanych elementów oraz suszarnie.

linia lakiernicza UNI ONE LR i suszarnia UNI LEVEL

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/R + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym wyposażony w raklowy system odzysku papieru oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

linia lakiernicza do frontów meblowych menu

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/P + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego, którego transporter główny w strefie lakierowania pokryty jest papierem oraz suszarnie, która wykorzystując wysokość hali może pomieścić nawet 34 półki.

linia lakiernicza UNI ONE Lp i suszarnia UNI VERTIC

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/P + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie, która może zostać wyposażona aż w 34 półki.

robot lakierniczy z suszrnią

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/R + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego wyposażonego w raklowy system odzysku lakieru oraz suszarnie sześciopółkową

linia lakiernicza UNI ONE LP i suszarnia UNI LEVEL

Linia lakiernicza: Automat lakierniczy UNI-ONE L/P + Suszarnia UNI-LEVEL

Ta opcja linii lakierniczej zawiera automat lakierniczy pracujący w trybie oscylacyjnym z transporterem głównym pokrytym papierem oraz suszarnie sześciopółkową o maksymalnej długości półki 6.900 mm.

robot lakierniczy z odzyskiem lakieru i suszarnia

Linia lakiernicza: Robot lakierniczy UNI-CLEVER L/R + Suszarnia UNI-VERTIC

Ta opcja linii lakierniczej zawiera robota lakierniczego wyposażonego w raklowy system odzysku lakieru oraz suszarnie, która wykorzystując wysokość hali może pomieścić nawet 34 półki.

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą

Zadaj pytanie o linię lakierniczą