Lakierowanie tworzyw sztucznych - urządzenia UNISON

Automaty i roboty lakiernicze idealne do lakierowania tworzyw sztucznych.

W ofercie UNISON znajdują się roboty lakiernicze i automaty oscylacyjne, które idealnie sprawdzą się w lakierowaniu tworzyw sztucznych. Nasze wieloletnie doświadczenie pomogło nam stworzyć rozwiązania lakiernicze, które przyczynia się do pełnej automatyzacji procesów lakierniczych w Twojej firmie.

Ważne informacje

W portfolio UNISON znajdują się urządzenia do lakierowania tworzyw sztucznych o mniejszych i większych gabarytach oraz różnej wydajności, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania idealne do zamontowania w Twojej hali produkcyjnej. 

Korzyści z rozwiązań

Nasze rozwiązania do lakierowania tworzyw sztucznych przyczyniają się do jeszcze lepszej jakości lakierowania oraz oszczędności materiałów lakierniczych, przy jednoczesnym usprawnieniu procesu produkcyjnego.

Rozwiązania UNISON​

W naszej ofercie dostępne są inne urządzenia lakiernicze przeznaczone do lakierowania tworzyw sztucznych. Każde z nich można skonfigurować tworząc linię lakierniczą.

Rozwiązania lakiernicze do tworzyw sztucznych

robot lakierniczy z tackami poprzecznie

UNI-CLEVER model L/H

Robot lakierniczy przystosowany jest do pracy przelotowej, a transportery łańcuchowe przystosowane są do mocowania lakierowanych elementów na pośrednich elementach transportowych (tzw. tackach), co umożliwia ustalenie pozycji elementów oraz zapobiega ich przesuwaniu podczas procesu lakierniczego.

urządzenia lakiernicze bok

UNI-ONE model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

automat lakierniczy UNI ONE model LR poprzecznie

UNI-ONE model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 1350 mm.

UNI SLIM model LP tył

UNI-SLIM model L/P

Automat oscylacyjny przystosowany jest do pracy przelotowej. Transporter w strefie lakierowania obłożony jest papierem, dzięki czemu lewa strona malowanych detali pozostaje czysta a czyszczenie automatu odbywa się bardzo sprawnie. Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 800 mm.

automat lakierniczy UNI SLIM model LR tył

UNI-SLIM model L/R

Automat oscylacyjny przystosowany do pracy przelotowej wyposażony jest w raklowy system odzysku lakieru,  dzięki czemu możliwe jest odzyskanie nadmiaru lakieru osadzonego na taśmach transportera podczas lakierowania.  Automat umożliwia lakierowanie elementów o maksymalnej szerokości do 800 mm.

linia lakiernicza do tworzyw sztucznych

Linia lakiernicza do tworzyw sztucznych

Linia lakiernicza do tworzyw sztucznych stanowi połączenie różnych urządzeń UNISON, takich jak roboty lub automaty lakiernicze oraz suszarnie. Zainstalowanie w zakładzie automatycznej linii lakierniczej skraca czas procesu lakierniczego.

Zadaj pytanie o maszynę